O Altimedia

Agencja Reklamy i Dom Mediowy Altimedia powstała w 2010 roku. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie komunikacji medialnej. Planujemy i wdrażamy kompleksowe kampanie medialne.

Oferty pracy

Specjalista ds. marketingu

29-01-2015

Opis stanowiska:
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie oraz realizację działań marketingowych, a także aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

Miejsce pracy:

Altimedia sp. z o.o., ul. Siemieńskiego 20, lok. 38, 35-234 Rzeszów

Zakres odpowiedzialności:

  • stworzenie oraz realizacja strategii marketingowej firmy,
  • planowanie działań kreatywnych oraz opracowywanie założeń do projektów realizowanych przez spółkę jako agencja reklamowa i dom mediowy,
  • planowanie i organizacja akcji marketingowych wspierających sprzedaż oraz analiza ich efektywności,
  • bieżąca współpraca z mediami, tworzenie bazy mediów i ich aktualizacja,
  • przygotowywanie materiałów informacyjnych i reklamowych,
  • monitoring i zarządzanie bazą danych ofert i przetargów zgodnych z profilem działalności firmy,
  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • opracowanie planów i koncepcji działań sprzedażowych firmy,
  • realizacja przyjętych planów sprzedażowych,
  • współpraca z Dyrektorem Zarządzającym w realizacji działań sprzedażowych,
  • prezentacja oferty u klienta,
  • współtworzenie dokumentów o charakterze strategicznym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing lub pokrewne),
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku tj. w pracy jako specjalista ds. sprzedaży, przedstawiciel handlowy, minimum rok czasu – obowiązkowo,
  • doświadczenie w kontaktach z klientami biznesowymi,
  • doświadczenie w branży public relations lub marketingu,
  • zdolności negocjacyjne,
  • doświadczenie i biegła obsługa: pakietu MS Office – obowiązkowo,
  • doskonałe umiejętności nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami,
  • umiejętność przygotowywania dokumentacji ofertowych w tym budżetów projektów,
  • umiejętności pisania tekstów prasowych i reklamowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i terminowość w realizacji zadań,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwój zawodowy,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań,
  • miłą atmosferę pracy.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres e-mailowy z dopiskiem „Specjalista ds. marketingu” oraz klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”. W treści e-maila prosimy również o podanie, jakie są oczekiwania finansowe kandydata.

Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na te aplikacje, które będą spełniać wymagania stanowiska.

lista aktualności

partnerzy

PROJEKT I REALIZACJA: EXACTO CMSPowered by: Edito